10. tydzień diety. Chcesz schudnąć? Jedz kapustę.

jak przyspieszyć metabolizmWaga po 10. tygodniu: – 1 kg. W sumie od początku diety: -9 kg

W sumie jestem mile zaskoczona, bo sądziłam, że pod sam koniec odchudzania moja waga zatrzyma się na dłużej, a tu taka niespodzianka – okrągły kilogram mniej. Kiedy przygotowywałam te zielone kwadraciki z numerkami widoczne po lewej, na wszelki wypadek zrobiłam ich 20 🙂 W sumie moje prognozy mogą jeszcze się sprawdzić 😉

Miniony tydzień upłynął mi pod znakiem dań z kapusty i być może H. Pomroy ma rację zachwalając to warzywo jako wyjątkowo pomoce w odchudzaniu. Najpierw była to surówka z czerwonej kapusty dla fazy 1. i okazało się, że jest to szczególnie lubiana surówka, bo zdobyła bardzo dużą, prawie rekordową liczbę polubień zarówno na stronie z przepisem, jak i na Facebooku. A potem już tylko młoda kapusta w nieograniczonych ilościach (pasuje do każdej fazy) – ugotowana z przyprawami w małej ilości wody. Pyszna! Zastawiam się, czy wrzucić przepis na blog, bo jest naprawdę bardzo, bardzo prosty.

Do osiągnięcia celu zostały mi jeszcze 3 kg. Na razie dokonanie tego wydaje mi się całkowicie nierealne (od 6 lat nie udało mi się tego celu osiągnąć), choć zdroworozsądkowo wiem, że jest to tylko kwestia czasu.

Zapraszam do zapisania się do newslettera,  w którym przesyłam ciekawe materiały niepublikowane na blogu.

Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku Szybki metabolizm – wiedza i wsparcie.

Zapraszam także do mojego blogowego sklepiku m.in. z jadłospisami w wersji full wypas i e-kursem „Dieta dla początkujących”.

Posted in:
About the Author

Ewa - SzybkaPrzemiana.pl

Absolwentka psychodietetyki i autorka bloga SzybkaPrzemiana.pl, gdzie od ponad 4 lat propaguje zdrowe odżywianie, aktywny styl życia i doradza w zakresie diety przyspieszającej metabolizm i innych zdrowych diet.