Dzień 28. Koniec!

28aDzień 28. Faza 3. diety przysieszającej metabolizm.

Śniadanie: płatki owsiane z owocami + 1/4 szklanki orzechów włoskich
II śniadanie: krem czekoladowo- orzechowy z cieciorki
Obiad: polędwiczka wieprzowa (120 gram) w kolorowym pieprzu, sałatka z patata, pestek dyni i dzikiego ryżu, surówka z rukoli, szpinaku, ogórka, papryki i sosu vinegret na oliwie z oliwek
Podwieczorek: 2 łyżki masła migdałowego, seler naciowy
Kolacja: sałatka z  plastra polędwicy wieprzowej, rukoli, szpinaku, ogórka, papryki i sosu vinegret na oliwie z oliwek

Waga po 4. tygodniu: -1 kg. W sumie od początku diety: -5,3 kg!

Ponad 5 kg w ciągu zaledwie 4 tygodni to bardzo dobry wynik. Kiedy swego czasu byłam na ostrej diecie niskowęglowodanowj, pozbycie się 5 kg zajęło mi 6 tygodni. To była dieta z nabiałem, kawą, jajkami codziennie itp.
W tym momencie do pełnego miesiąca diety brakuje jeszcze 3 dni, jeśli uda się coś zrzucić w tym czasie, podam też wynik miesięczny.

Chyba odkryłam sposób na to, żeby chudnąć także w fazie 3. W każdym razie u mnie działa. Otóż posiłki „tłuste” typu humus, guacamole, mięso smażone w tłuszczu itp najlepiej jeść tylko na trzy piersze posiłki – śniadanie, II śniadanie i obiad. Na podwieczorek już tylko orzechy (1/4 szklanki), a kolacja lekka z niewielką ilością tłuszczu, np. tuńczyk w sosie własnym z warzywami typu sałata, szpinak, ogórek, papryka i sosem vinegret.

Kończę dziś 28-dniowy cykl diety i choć nadal na niej pozostaję (do osiągnięcia celu), już nie będę opisywać każdego dnia osobno. Natomiast będę zamieszczać podsumowanie każdego tygodnia łącznie z najważniejszą informacją – ile udało się schudnąć.

Będzie też wiele kolejnych notek: przepisy, omówienia dozwolonych produktów oraz dalsze informacje i ciekawostki na temat diety przyspieszającej metabolizm.

Zapraszam do zapisania się do newslettera,  w którym przesyłam ciekawe materiały niepublikowane na blogu.

Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku Szybki metabolizm – wiedza i wsparcie.

Zapraszam także do mojego blogowego sklepiku m.in. z jadłospisami w wersji full wypas i e-kursem „Dieta dla początkujących”.
Posted in:
About the Author

Ewa - SzybkaPrzemiana.pl

Absolwentka psychodietetyki i autorka bloga SzybkaPrzemiana.pl, gdzie od ponad 4 lat propaguje zdrowe odżywianie, aktywny styl życia i doradza w zakresie diety przyspieszającej metabolizm i innych zdrowych diet.