Głód na diecie – zabroniony

Empty plate on wooden table over grunge backgroundAby rozjaśnić wszelkie wątpliwości, co do bycia głodnym na diecie przyspieszającej metabolizm – cytuję słowa Haylie Pomroy zamieszczone na jej stronie internetowej w najczęściej zadawanych pytaniach dot. jej diety.

Problem: Wciąż odczuwam głód

Odpowiedź Haylie Pomroy: Nie wolno być głodnym na diecie przyspieszającej metabolizm! Pamiętaj, że zawsze możesz jeść warzywa dozwolone w danej fazie, nawet między posiłkami, więc w razie głodu zjedz przekąskę z warzyw. Szczególnie w fazie 1. masz do dyspozycji sycące warzywa takie jak pataty czy dynię piżmową.

Jaki z tego wniosek? Do śniadania w 1. fazie – jeśli jesteśmy wciąż głodni – można dodać warzywa. Generalnie w każdym momencie diety, jeśli jesteśmy głodni, możemy jeść dozwolone warzywa, także między porami posiłków. Głód jest wrogiem sprawnej przemiany materii.

Zapraszam do zapisania się do newslettera,  w którym przesyłam ciekawe materiały niepublikowane na blogu.

Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku Szybki metabolizm – wiedza i wsparcie.

Zapraszam także do mojego blogowego sklepiku m.in. z jadłospisami w wersji full wypas i e-kursem „Dieta dla początkujących”.

Posted in:
About the Author

Ewa - SzybkaPrzemiana.pl

Absolwentka psychodietetyki i autorka bloga SzybkaPrzemiana.pl, gdzie od ponad 4 lat propaguje zdrowe odżywianie, aktywny styl życia i doradza w zakresie diety przyspieszającej metabolizm i innych zdrowych diet.