NOWA lista WSZYSTKICH produktów diety

W tym miejscu była wcześniej tabela, a teraz zamieszczam tu PDF z nową, uaktualnioną listą produktów dozwolonych na diecie! Pojawiło się kilka nowości, np. żyto w fazie 1., korzeń selera i pietruszki w fazie 1. i 3. czy też – wiadomość z ostatniej chwili – gryka w fazie 3. Jest też białko grochu, z czego zapewnie ucieszą się w weganie pod kątem fazy 2. 

nowa-lista-dieta-metabolizm

Jak powstała nowa lista? Wielu zawartych w niej pozycji nie znajdziecie w książkach Haylie Pomroy, która wymienia jedynie podstawowe bądź popularne w swojej ojczyźnie produkty. Wszystkie zamieszczone tu informacje zostały przeze mnie starannie sprawdzone. Jeśli jakiś produkt budził wątpliwości (np. jedne źródło go potwierdzało, a inne nie) – nie włączałam go na listę danej fazy. Informacje pochodzą przede wszystkim:

  • od samej autorki diety Haylie Pomroy, która odpowiada na pytania w mediach społecznościowych,
  • od ekipy H. Pomroy, która odpowiada na indywidualne pytania poprzez specjalny formularz do zadawania pytań,
  • z listy dozwolonych produktów, którą otrzymałam jakiś czas temu zapisując się na wyzwanie organizowane przez autorkę diety,
  • z forum amerykańskiej strony diety prowadzonej przez Pomroy (konieczne wykupienie członkostwa).

Chcesz otrzymać listę diety w excelu, aby móc samemu stworzyć sobie listę preferowanych produktów? Zapisz się do mojego newslettera  (wysyłam tam materiały premium niedostępne na blogu). W mailu powitalnym otrzymasz link do excela.

Zapraszam do zapisania się do newslettera,  w którym przesyłam ciekawe materiały niepublikowane na blogu.

Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku Szybki metabolizm – wiedza i wsparcie.

Zapraszam także do mojego blogowego sklepiku m.in. z jadłospisami w wersji full wypas i e-kursem „Dieta dla początkujących”.

About the Author

Ewa - SzybkaPrzemiana.pl

Absolwentka psychodietetyki i autorka bloga SzybkaPrzemiana.pl, gdzie od ponad 4 lat propaguje zdrowe odżywianie, aktywny styl życia i doradza w zakresie diety przyspieszającej metabolizm i innych zdrowych diet.