AKTUALIZACJA listy produktów diety

Lista dozwolonych produktów Diety Przyspieszającej Metabolizm wciąż trochę się zmienia. Nie są to może duże zmiany, ale zawsze warto wiedzieć, że np. można jeść produkty z żyta w fazie 3. czy seler korzeniowy w fazie 2. 

Jak powstała ta lista?

Czasem ktoś do mnie pisze i pyta, czy można jeść produkt taki a taki, bo nie ma go w książce. Otóż książka została napisana w roku 2014 i faktycznie wielu produktów tam nie ma, bo po pierwsze trochę się pozmieniało, a po drugie autorka wymienia tam jedynie podstawowe bądź popularne w swojej ojczyźnie produkty.

Wszystkie zamieszczone tu informacje zostały przeze mnie sprawdzone. Jeśli jakiś produkt budził wątpliwości (np. jedne źródło go potwierdzało, a inne nie) – nie włączałam go na listę danej fazy. Informacje pochodzą przede wszystkim:

  • od samej autorki diety Haylie Pomroy, która odpowiada na pytania w mediach społecznościowych,
  • od ekipy H. Pomroy, która odpowiada na indywidualne pytania poprzez specjalny formularz do zadawania pytań,
  • z listy dozwolonych produktów, którą otrzymałam jakiś czas temu zapisując się na wyzwanie organizowane przez autorkę diety,
  • z forum amerykańskiej strony diety prowadzonej przez Pomroy (konieczne wykupienie członkostwa),
  • z amerykańskiej grupy FB „Fast Metabolism Diet”.

UWAGA – listę wszystkich produktów w edytowalnym excelu otrzymują wszyscy zapisujący się do newslettera – w mailu powitalnym. Jeśli już jesteś zapisana/y – dostaniesz go w najbliższym wydaniu newslettera.

Zobacz także:

Zapraszam do zapisania się do newslettera,  w którym przesyłam ciekawe materiały niepublikowane na blogu.

Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku Szybki metabolizm – wiedza i wsparcie.

Zapraszam także do mojego blogowego sklepiku m.in. z jadłospisami w wersji full wypas i e-kursem „Dieta dla początkujących”.

About the Author

Ewa - SzybkaPrzemiana.pl

Absolwentka psychodietetyki i autorka bloga SzybkaPrzemiana.pl, gdzie od ponad 4 lat propaguje zdrowe odżywianie, aktywny styl życia i doradza w zakresie diety przyspieszającej metabolizm i innych zdrowych diet.