Nowość na blogu: FORUM

Być może niektórzy z Was zauważyli, że wśród zakładek na górze strony pojawiło się forum. Jest to nowe miejsce na blogu przeznaczone do dyskusji, zadawania pytań itd., do którego serdecznie Was zapraszam.

Aby uczestniczyć w forum, należy najpierw się zarejestrować:

forum1

Proces rejestracji jest szybki i prosty:

  1. podajemy nazwę użytkownika oraz adres e-mail,
  2. do skrzynki e-mailowej przychodzi hasło,
  3. wpisujemy na stronie forum w okienku logowania nazwę użytkownika i hasło,
  4. ponieważ hasła nie można zmienić (ale można je w każdej chwili przypomnieć), warto zaznaczyć pole „Zapamiętaj mnie”, żeby uniknąć każdorazowego logowania się.

UWAGA! Na niektórych przeglądarkach (Internet Explorer, Opera) rejestracja niestety nie działa. Polecam Chrome, ewentualnie Firefox.

Forum ma specjalną wyszukiwarkę, która przeszukuje wyłącznie wpisy na forum.

I jeszcze informacja o nawigacji na forum, jeśli np. czytamy wpisy lub właśnie coś napisaliśmy i chcemy powrócić na stronę główną forum bądź stronę kategorii, korzystamy z tzw. okruszków w górnej prawej części forum:

zrzut-forum1

Do zobaczenia na forum!

Zapraszam do zapisania się do newslettera,  w którym przesyłam ciekawe materiały niepublikowane na blogu.

Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku Szybki metabolizm – wiedza i wsparcie.

Zapraszam także do mojego blogowego sklepiku m.in. z jadłospisami w wersji full wypas i e-kursem „Dieta dla początkujących”.
Posted in:
About the Author

Ewa - SzybkaPrzemiana.pl

Absolwentka psychodietetyki i autorka bloga SzybkaPrzemiana.pl, gdzie od ponad 4 lat propaguje zdrowe odżywianie, aktywny styl życia i doradza w zakresie diety przyspieszającej metabolizm i innych zdrowych diet.