Nowość na blogu – „Opinie o diecie”

Diet collage. Healthy lifestyle conceptNie wiem, czy wszyscy zauważyli, więc na wszelki wypadek informuję – na górnym pasku pojawiła się nowa zakładka „Opinie o diecie”.

Informacje o tyle ważne, że dają jakieś wyobrażenie jak chudnie się na diecie przyspieszającej metabolizm w Polsce. Książka Pomroy nt. diety dostarcza podstawowych informacji o tym sposobie odchudzania, ale nijak ma się do polskich realiów.

Dzięki zabranym wypowiedziom odchudzających się czytelniczek bloga, wiemy ile można schudnąć, jakie czekają nas wyzwania, a jakie korzyści (tych ostatnich jest całkiem sporo, bo dieta oprócz chudnięcia ma także skutki uboczne takie jak np. bardzo dobre samopoczucie).
Zapraszam do lektury, a chętnych także do podzielenia się swoimi wrażeniami ze stosowania diety przyspieszającej metabolizm. Mam nadzieję, że dieta stanie się bardziej popularna i wkrótce uda się zebrać więcej opinii.

Wszystkim autorkom wypowiedzi jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Zapraszam do zapisania się do newslettera,  w którym przesyłam ciekawe materiały niepublikowane na blogu.

Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku Szybki metabolizm – wiedza i wsparcie.

Zapraszam także do mojego blogowego sklepiku m.in. z jadłospisami w wersji full wypas i e-kursem „Dieta dla początkujących”.

Posted in:
About the Author

Ewa - SzybkaPrzemiana.pl

Absolwentka psychodietetyki i autorka bloga SzybkaPrzemiana.pl, gdzie od ponad 4 lat propaguje zdrowe odżywianie, aktywny styl życia i doradza w zakresie diety przyspieszającej metabolizm i innych zdrowych diet.