Szybka Przemiana zmienia się!

Jak zapewne zauważyliście, blog przechodzi modernizację wyglądu oraz trochę też funkcjonalności.

Oto główne zmiany:

  • Najważniejsze zasady diety, lista przepisów wg faz oraz lista produktów są teraz zamieszczone w jednym miejscu, na stronie Zanim zaczniesz (w menu na górze nad różową belką).
  • Będzie wkrótce inny system komentarzy, popularny na wielu blogach, polegający na tym, że można logować się do komentarzy za pomocą Facebooka, Twittera, Google (czyli konto gmail) lub Disqus. Konto na Disqus warto założyć, bo można korzystać z niego na wielu blogach i wygodnie zarządzać komentarzami, i nigdy nie już nie przegapić np. odpowiedzi na swój komentarz. Nie będzie też sytuacji wielu powtarzających się nicków, np. popularnych imion. Dodatkowo nadal będzie można logować się jako gość. 
  • Będzie także już niedługo Forum, na którym będzie można swobodnie dyskutować na temat związane z dietą, szukać wsparcia, zadawać pytania, a nawet prowadzić swój dzienniczek odchudzania. Specyfiką tego bloga jest to, że czytelnicy lubią często wymieniać się informacjami i dyskutować na różne tematy, a forum bardzo to ułatwi. Będzie podzielone na następujące kategorie: Zasady ogólne diety, Produkty, Przepisy, Ćwiczenia fizyczne, Jestem na diecie, Życie po diecie i Off topic.

Zapraszam do zapisania się do newslettera,  w którym przesyłam ciekawe materiały niepublikowane na blogu.

Dołącz do zamkniętej grupy na Facebooku Szybki metabolizm – wiedza i wsparcie.

Zapraszam także do mojego blogowego sklepiku m.in. z jadłospisami w wersji full wypas i e-kursem „Dieta dla początkujących”.
Posted in:
About the Author

Ewa - SzybkaPrzemiana.pl

Absolwentka psychodietetyki i autorka bloga SzybkaPrzemiana.pl, gdzie od ponad 4 lat propaguje zdrowe odżywianie, aktywny styl życia i doradza w zakresie diety przyspieszającej metabolizm i innych zdrowych diet.