Polityka prywatności

Wprowadzenie

Chciałbym zaznaczyć, że szanuję Twoją prywatność i nikomu i pod żadnym względem nie udostępnię Twoich danych osobowych. Służą one tylko i wyłącznie do kontaktu z Tobą, przesyłaniu Ci informacji na tematy związane z e-biznesem oraz kursów emailowych.

SzybkaPrzemiana.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdego Klienta i Użytkownika naszych serwisów obowiązuje aktualna Polityka Prywatności znajdująca się na stronie “Polityka Prywatności”.

Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę: nigdy i nikomu nie sprzedajemy ani nie udostępniamy osobom trzecim danych personalnych i adresowych subskrybentów oraz użytkowników naszych serwisów i szkoleń.

Jeśli z jakiegoś powodu nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, proszę nie odwiedzaj naszych serwisów, nie prenumeruj kursów należących do nas oraz nie korzystaj z naszych usług.

Dane Osobowe

W czasie korzystania z serwisów należących do SzybkaPrzemiana.pl możesz zostać poproszony o podanie niektórych swoich danych osobowych poprzez wypełnienie formularza lub w inny sposób. W przypadku formularzy zamówień będziesz proszony o podanie pełnych danych osobowych. Niepodanie wymaganych danych zablokuje czynność, której te dane dotyczyły. Wymagamy tylko tych danych, które są niezbędne do działania serwisu i sprawnego kontaktu z Tobą.

Subskrypcja bezpłatnych czasopism

Zaprenumerowanie elektronicznych i bezpłatnych czasopism wymaga podania w odpowiednim formularzu swojego imienia i adresu e-mail. Pola te są obowiązkowe. Uzyskane w ten sposób dane są dodawane do listy mailingowej. Adres e-mail jest niezbędny do tego, aby można było wysłać danemu czytelnikowi numer czasopisma lub kolejne części kursów. Imię pozwala nam zwracać się do czytelników po imieniu.

Zamawianie produktów i usług

Zamawianie oferowanych produktów i usług wymaga podania w odpowiednim formularzu pełniejszych danych adresowych. Pola obowiązkowe są oznaczone.

Niezapowiedziane wiadomości

Zastrzegamy sobie prawo do wysyłania niezapowiedzianych wiadomości osobom, których dane kontaktowe posiadamy i które zgodziły się z Polityką Prywatności. Pod pojęciem niezapowiedzianych wiadomości rozumiemy informacje odnoszące się bezpośrednio do naszych serwisów, czasopism, usług i produktów (np. zmiany, wewnętrzne promocje), niekomercyjne listy (np. życzenia, komentarze osobiste itp.) oraz informacje komercyjne, których rozsyłka została opłacona przez naszych klientów.

Jawne Dane Osobowe

Dane osobowe podane na naszych serwisach w wysyłanych komentarzach do artykułów, odpowiedziach na forum itp. są dostępne dla wszystkich odwiedzających strony zawierające te dane. Nie mamy możliwości zabezpieczenia Ciebie przed osobami prywatnymi lub firmami, które te dane wykorzystają do przesłania Ci nieokreślonych informacji. Dlatego dane te nie podlegają Polityce Prywatności.

Dziękuję za Twoje zaufanie!
W przypadku pytań zapraszam do kontaktu.

image_print

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *