Zasady diety

Co myślą lekarze o Diecie Przyspieszającej Metabolizm?

Zdarza mi się, że zgłaszają się do mnie osoby, które o Diecie Przyspieszającej Metabolizm dowiedziały się od swojego lekarza, który polecił im mój blog. Takie sytuacje niezwykle mnie cieszą, bo choć zdaję sobie sprawę, że jest to dieta nie tylko odchudzająca, ale także poprawiająca stan zdrowia, to zawsze miło mi słyszeć, że mój blog znają i polecają przedstawiciele świata medycyny. 

Dziś przedstawiam Wam wypowiedź jednego z amerykańskich lekarzy, dr Bruce’a M. Starka, do którego trafiali pacjenci bezpośrednio od autorki diety Haylie Pomroy. Artykuł pochodzi ze jej strony www.

„Najwyższy czas cię poznać!” To były pierwsze słowa, które skierowałem do Haylie Pomroy, praktykującej dietetyczki, którą ostatnio miałem możliwość poznać w Burbank w Kalifornii. Wcześniej wiele o niej słyszałem: moi pacjenci i koledzy po fachu opowiadali mi o niej jako o genialnym dietetyku. Kiedy w końcu spotkałem Haylie, musiałem się zgodzić – rzeczywiście było w niej coś wyjątkowego. Nie chodzi tutaj jedynie o jej magnetyczną osobowość i głęboką troskę, którą obdarza swoich pacjentów.

Tym, co mnie zaskakiwało najbardziej, był stan samych pacjentów – wszyscy byli szczęśliwi, zadowoleni i szybko odzyskiwali zdrowie po tym, jak udało im się błyskawicznie zrzucić zbędne kilogramy dzięki programowi Haylie. Ta kobieta miała rezultaty.

Zacząłem kierować do niej moich pacjentów – szczególnie otyłych, chorych na cukrzycę i nadciśnienie, dla których utrata masy ciała była dosłownie sprawą życia i śmierci. Podczas kolejnych wizyt opowiadali mi w zachwytem o Haylie i zalecanych przez nią pysznych, zdrowych daniach. Niektórzy nawet dzielili się ze mną przepisami, a wielu z nich szczerze mi dziękowało za odesłanie ich do Haylie. Nigdy wcześniej nie widziałem, żeby jakiś program zrzucania zbędnych kilogramów wywoływał tyle entuzjazmu.

Początkowo, kiedy widziałem, jakie wyniki osiągają klienci Pomory, zastanawiałem się, czy nie jest to aby jakaś kolejna niedorzeczna dieta, która tylko wpędzi moich pacjentów we frustrację spowodowaną szybkim zrzuceniem kilogramów i jeszcze szybszym efektem jojo. Kiedy dowiedziałem się na czym polega Dieta Przyspieszająca Metabolizm, zrozumiałem, że nie mogłem bardziej się mylić.

Program Haylie’ego jest zdrowy z medycznego punktu widzenia, oparty na badaniach naukowych, a nie na wątpliwych teoriach i spekulacjach. Nie ma w nim żadnej wiedzy tajemnej. Haylie ma dogłębną wiedzę na temat działania naszego metabolizmu i zachodzących w nim zmian biochemicznych, które można odpowiednio pobudzać za pomocą diety. Co najważniejsze – jej program naprawdę działa i to szybko.

Jednym z powodów, dla których działa tak dobrze, jest fakt, że jest łatwy i przyjemny w stosowaniu. Wykorzystuje system pomysłowego rozkładu posiłków i faz, które pobudzają metabolizm.

U moich pacjentów obserwuję spadanie masy ciała, obniżanie poziomu cholesterolu, stabilizację poziomu cukru we krwi, poprawę snu i cofanie się depresji. I to nie tylko tymczasowo – wyniki te utrzymują się. Haylie zawsze powtarza: „Pozwól, aby to co jesz, działało na twoją korzyść” i ona wie, jak to zrobić, nawet w przypadku klientów, na których już nie działały żadne diety.

Według Centers for Disease Control and Prevention, 33,8% dorosłych w Stanach Zjednoczonych jest otyłych, a 34,2% ma nadwagę. Oznacza to, że 68% dorosłych w Stanach Zjednoczonych waży więcej niż powinno, co zagraża ich zdrowiu i samopoczuciu.

Problemy z wagą osiągnęły rozmiary epidemii i nie mamy czasu do stracenia. W mojej praktyce widzę tragiczne skutki uboczne: choroby przewlekłe, takie jak choroby serca i cukrzyca, depresję oraz styl życia, który jest mniej satysfakcjonujący i aktywny niż mógłby być.

Widzę, jak pacjenci padają ofiarą błędnego cyklu bycia na drakońskiej diecie i następnie objadania się, bezradni wobec nadprogramowych kilogramów, które zostają z nimi na zawsze. Widzę także psychologiczne koszty problemów z nadwagą i związanych z nimi chorób przewlekłych, i to naprawdę jest druzgoczące.

Haylie jest niczym światło na końcu tunelu dietetycznej rozpaczy. Chciałbym, żeby każdy mógł spotkać się osobiście z Haylie, ponieważ niesamowicie motywuje i inspiruje swoich klientów. Dlatego cieszę się, że w końcu napisała książkę. Teraz każdy może mieć dostęp do jej niesamowitego programu oraz jej wsparcia.

Haylie w równym stopniu wykorzystuje humor, edukację i stanowczość, aby zachęcić nas do zmian, które wielu z nas uważało za niemożliwe. Uwierzcie, że możecie zmienić swoją wagę, stan zdrowia i życie. Widziałem wiele takich zmian i nie mogę się doczekać, aby podarować kopię tej książki każdemu z moich pacjentów. Fakt, że czytasz to teraz, może w przyszłości oznaczać, że nigdy nie będziesz musiał szukać opieki medycznej z powodu chorób przewlekłych związanych ze sposobem żywienia. Jeśli stracę kilku pacjentów, ponieważ staną się zdrowsi – cóż, nie mam nic przeciwko.

image_print

KLASYCZNY MONTIGNAC💥🚀

UWAGA! Chcesz dostawać informacje o tej diecie z niskim IG?

👉 ZAPISZ SIĘ TUTAJ 👈

Absolwentka psychodietetyki i autorka bloga SzybkaPrzemiana.pl, gdzie od 10 lat propaguje zdrowe odżywianie, aktywny styl życia i doradza w zakresie Diety Przyspieszającej Metabolizm i innych zdrowych diet.

2 komentarze

  • Magdalena

    Witam, zastanawiałam się nad wpływem wielkości porcji na żołądek, gdyż są one naprawdę duże(w szczególności gdy się chce zgubić powyżej 10kg) . Nigdy nie jadałam tak obszernych posiłków i obawiam się że mój żołądek się rozciągnie i po zakończeniu diety będę musiała jeść takie ilości. Czy moje obawy są słuszne? Jak to wygląda po diecie?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *