Zasady diety

“Metabolism revolution” – nowa książka Haylie Pomroy

Haylie Pomroy napisała 5-tą książkę! Powraca do tematyki diety przyspieszającej metabolizm, tyle, że w nowej odsłonie. Amerykańska premiera książki będzie miała miejsce w lutym 2018 r. A kiedy polska? Tego nie wie nikt, wysłałam zapytanie do wydawnictwa, ale na razie bez odzewu. Poprzednia książka Pomroy “Lecz się jedzeniem” ukazała się raptem pół roku po premierze w USA, więc miejmy nadzieję, że i tym razem nie będziemy długo czekać. 

Pomroy napisała dotychczas następujące książki:

  1. Dieta przyspieszająca metabolizm
  2. Książka kucharska. Dieta przyspieszająca metabolizm
  3. The Burn
  4. Lecz się jedzeniem. Diety do zadań specjalnych 

“Metabolism revolution” będzie zatem piątą pozycją w dorobku Haylie i trzecią, która dotyczy bezpośrednio diety przyspieszającej metabolizm. Warto jednak wiedzieć, że:

  • nie jest to powtórka diety przyspieszającej metabolizm, lecz jej nowa odsłona,
  • zgodnie z zapowiedziami, będzie to dieta prostsza w stosowaniu niż DPM,
  • podtytuł książki brzmi: “Jak zrzucić 14 funtów w 14 dni i utrzymać ten efekt na stałe”, czyli jest to dieta 14-dniowa, przy czym tych 14 funtów (ok. 6 kg) nie należy traktować dosłownie, bo taki efekt owszem zdarza się, ale nielicznym,
  • mamy otrzymać plan posiłków, mapę zakupów i ponad 60 przepisów,
  • pozycja ma też zawierać cała masę porad na temat podtrzymywania efektów diety po jej zakończeniu (tzw. 4. faza diety) i to jak sądzę będzie ogromna wartość tej książki.

Na razie książkę można kupić w przedsprzedaży w amerykańskim Amazonie za ok. 23 USD lub wersję na Kindle’a za 18,44 USD i z tej opcji zamierzam skorzystać, bo będzie to najszybsza możliwość zapoznania się z zawartością tej pozycji.

Co wyczytam, oczywiście opiszę na blogu i – jak znam życie – nowa dieta będzie wymagała przystosowania do polskich warunków. Nie sądzę, żeby był z tym jakiś problem 🙂

image_print

KLASYCZNY MONTIGNAC💥🚀

UWAGA! Chcesz dostawać informacje o tej diecie z niskim IG?

👉 ZAPISZ SIĘ TUTAJ 👈

Absolwentka psychodietetyki i autorka bloga SzybkaPrzemiana.pl, gdzie od 10 lat propaguje zdrowe odżywianie, aktywny styl życia i doradza w zakresie Diety Przyspieszającej Metabolizm i innych zdrowych diet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *