Różne

Nowość na blogu – „Opinie o diecie”

Nie wiem, czy wszyscy zauważyli, więc na wszelki wypadek informuję – na górnym pasku pojawiła się nowa zakładka „Opinie o diecie”.

Informacje o tyle ważne, że dają jakieś wyobrażenie jak chudnie się na diecie przyspieszającej metabolizm w Polsce. Książka Pomroy nt. diety dostarcza podstawowych informacji o tym sposobie odchudzania, ale nijak ma się do polskich realiów.

Dzięki zabranym wypowiedziom odchudzających się czytelniczek bloga, wiemy ile można schudnąć, jakie czekają nas wyzwania, a jakie korzyści (tych ostatnich jest całkiem sporo, bo dieta oprócz chudnięcia ma także skutki uboczne takie jak np. bardzo dobre samopoczucie).
Zapraszam do lektury, a chętnych także do podzielenia się swoimi wrażeniami ze stosowania diety przyspieszającej metabolizm. Mam nadzieję, że dieta stanie się bardziej popularna i wkrótce uda się zebrać więcej opinii.

Wszystkim autorkom wypowiedzi jeszcze raz serdecznie dziękuję.

image_print

Absolwentka psychodietetyki i autorka bloga SzybkaPrzemiana.pl, gdzie od 10 lat propaguje zdrowe odżywianie, aktywny styl życia i doradza w zakresie Diety Przyspieszającej Metabolizm i innych zdrowych diet.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *