Produkty,  Zasady diety

AKTUALIZACJA listy produktów diety

Lista dozwolonych produktów Diety Przyspieszającej Metabolizm wciąż trochę się zmienia. Nie są to może duże zmiany, ale zawsze warto wiedzieć, że np. można jeść produkty z żyta w fazie 3. czy seler korzeniowy w fazie 2. 

Jak powstała ta lista?

Czasem ktoś do mnie pisze i pyta, czy można jeść produkt taki a taki, bo nie ma go w książce. Otóż książka została napisana w roku 2014 i faktycznie wielu produktów tam nie ma, bo po pierwsze trochę się pozmieniało, a po drugie autorka wymienia tam jedynie podstawowe bądź popularne w swojej ojczyźnie produkty.

Wszystkie zamieszczone tu informacje zostały przeze mnie sprawdzone. Jeśli jakiś produkt budził wątpliwości (np. jedne źródło go potwierdzało, a inne nie) – nie włączałam go na listę danej fazy. Informacje pochodzą przede wszystkim:

  • od samej autorki diety Haylie Pomroy, która odpowiada na pytania w mediach społecznościowych,
  • od ekipy H. Pomroy, która odpowiada na indywidualne pytania poprzez specjalny formularz do zadawania pytań,
  • z listy dozwolonych produktów, którą otrzymałam jakiś czas temu zapisując się na wyzwanie organizowane przez autorkę diety,
  • z forum amerykańskiej strony diety prowadzonej przez Pomroy (konieczne wykupienie członkostwa),
  • z amerykańskiej grupy FB “Fast Metabolism Diet”.

UWAGA – listę wszystkich produktów w edytowalnym excelu otrzymują wszyscy zapisujący się do newslettera – w mailu powitalnym. Jeśli już jesteś zapisana/y – dostaniesz go w najbliższym wydaniu newslettera.

Zobacz także:

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Print Friendly, PDF & Email

Absolwentka psychodietetyki i autorka bloga SzybkaPrzemiana.pl, gdzie od ponad 8 lat propaguje zdrowe odżywianie, aktywny styl życia i doradza w zakresie diety przyspieszającej metabolizm i innych zdrowych diet.

213 komentarzy

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *